UAZ Patriot a Pickup od září v novém
21.7. 2016 | UAZ

Letos v Srpnu na Moskevském autosalonu budou všechny tyto novinky oficiálně odhaleny, naše společnost má však jako oficiální importér vozů UAZ oficiální informace daleko dříve. V září letošního roku jde do sériové výroby modelová řada pro rok 2017, která čítá následující (některé volitelné) změny.

Prvně UAZ nabídne nové výbavové stupně pro benzínovou variantu. Těšit se tedy můžeme na verze Standard, Comfort, Privilegia a Style. Samotné výbavové stupně budou obsahovat volitelné disky a pneumatiky, včetně nových jubilejních litých ráfků. Dále zde bude upravený výfukový systém a pouze jedna palivová nádrž, nový kůží obšívaný vyhřívaný multifunkční volant s tempomatem, nové multifunkční páčky pod volantem, kůži potažená nová řadicí páka, nový spínač světlometů, Airbag řidiče a spolujezdce, elektronický stabilizační program (ESP), předpínače bezpečnostních pásů, kožená sedadla, jednozónová plně automatická klimatizace, vypínatelné přední parkovací senzory a přední maska chladiče s chromovým dekorem. Do budoucna bude možné vozy Patriot, Pickup a dokonce i Buchanky osadit uzávěrkou zadního diferenciálu již od výroby.

Poslední oficiální zprávy hovoří o novém modelu UAZ 3170, jehož výroba se přesunula na rok 2020, bude se jednat o zcela novou platformu se samonosnou karoserií. Na závěr pouze smutná zpráva, aktuální limitované edice modelu Patriot zcela končí.