Poslední edice UAZ Hunter
25.9. 2015 | UAZ

V současnosti je již známo, že na konci roku 2015 bude ukončena výroba modelu UAZ Hunter. Výrobce proto připravil limitovanou edici k 70. výročí automobilky, která vzbudila velký zájem. Prodeje této limitované edice předčily očekávání a v Rusku se UAZ Hunter „Pobědnaja serija“ okamžitě vyprodal. I v naší společnosti AMC se zvýšil zájem zákazníků o tento automobil a první vozy jsou již předané.

Připomínáme, že ve výbavě takto upraveného vozu, který prodáváme již i v České republice a Evropě, najdete speciální vojenské vybavení, ochranný kryt motorového prostoru a disky kol lakované do černé barvy. Nejviditelnější změnou je kombinace khaki zelené barvy vozu a grafického nápisu Maestro na boku automobilu, který pochází z ruského filmu: Jenom staří muži jdou do boje „V boj idut odni stariki“ odehrávajícího se v prostředí Velké vlastenecké války.

Zaujala Vás tato verze legendárního automobilu UAZ-469 v provedení Hunter Pobědnaja serija "Victory edition"? Neváhejte nás kontaktovat ještě před ukončením výroby.Videa