UAZ Profi sklápěč, kontejner
18.7. 2019 | UAZ

Novinka na poli užitkových automobilů se jmenuje UAZ Profi a továrně se dá zakoupit buď ve verzi s prázdným šasi, skříňovou nástavbou nebo s ocelovým valníkem. Společnost AMC pro potřeby zákazníků vyvinula a homologovala dvě nové verze modelu Profi, a to variantu se sklápěcí nástavbou a verzi nosič kontejnerových nástaveb.

Nové variace tak rozšíří možnosti vašeho podnikání. Jelikož automobily neustále inovujeme, do budoucna se můžete těšit i na další modifikace modelu UAZ Profi. Vůz se stále nabízí s motorem ZMZ Pro o výkonu 150 koní nebo alternativním motorem ZMZ Pro LPG, který je továrně uzpůsoben provozu na zkapalněný ropný plyn. Model Profi LPG je nejlepší volbou pro ekonomický provoz automobilu. Vůz se dodá jak ve verzi s pohonem zadních kol, tak ve variantně s mechanicky připojitelným pohonem 4x4.

Mezi karosářskými variantami najdete jednokabinu a jednokabinu se širokými zrcátky a platformou. Pokud potřebujete pět míst k sezení, je nejlepší volbou dvoubina, která se nabízí jako šasi nebo ocelový valník. nutno dodat, že každý valník přijíždí továrně s odnímatelnou plachtou a podplachtovou konstrukcí. UAZ Profi jde také vybaven elektricky ovládanou uzávěrkou zadního diferenciálu.Videa